AVARI - Obcanske sdruzeni

Homepage  |  Členové  |  Stanovy  |  Infostránka  |  Taurcon  |  Elfcon

Členové Rady Občanského sdružení Avari (archiv)

Petr Koppel - Keplik Jméno: Petr Köppel
Přezdívka: Keplík
Mail: keplik@avari.cz
Věk: 31
Studium: Mgr., DiS.
Místo výskytu: Praha
Zájmy: SF&F, komiks, filmy
Úloha v Avari: program a zajištění Taurconu
Jméno: Kamila Sirotná
Přezdívka: Gudrun
Mail: kamila@avari.cz
Věk: 29
Studium: Ing.
Místo výskytu: Praha / Varnsdorf
Zájmy: SF, webdesign, hudba
Úloha v Avari: web Avari, materiály a účetnictví conů
Kamila Sirotna - Gudrun

Michal Veselovsky - Wessi Jméno: Michal Veselovský
Přezdívka: Wessi
Mail: wessi@avari.cz
Věk: 29
Studium: pracuje
Místo výskytu: Praha / Most
Zájmy: zelená, dorty, flákání
Úloha v Avari: ulejvák, vyhazovač
Jméno: Vít Budinský
Přezdívka: Skogen
Mail: skogen@avari.cz
Věk: 29
Studium: Mgr., 2.LF UK Praha
Místo výskytu: Neratovice / Praha / Ústí n. L.
Zájmy: filmy, lukostřelba, zoologie, fantasy
Úloha v Avari: program Taurconu
Vit Budinsky - Skogen

Pavel Nemec - Well Jméno: Pavel Němec
Přezdívka: Well
Mail: well@avari.cz
Věk: 29
Studium: pracuje
Místo výskytu: Praha / Ústí n. L.
Zájmy: filmy, metal, poezie
Úloha v Avari: technika, videolinie
Jméno: Petr Severa
Přezdívka: Gror
Mail: gror@avari.cz
Věk: 31
Studium: Bc., FD ČVUT Praha
Místo výskytu: Brno / Příbram
Zájmy: vlaky, SF&F, Asimov
Úloha v Avari: maskot
Petr Severa - Gror

Jan Santora - Galdor Jméno: Jan Šantora
Přezdívka: Galdor
Mail: galdor@avari.cz
Věk: 27
Studium: Bc., FF MU Brno
Místo výskytu: Brno / Praha / Mimoň
Zájmy: divoká voda, historie, Tolkien
Úloha v Avari: ulejvák, vyhazovač
Jméno: Martin Sucharda
Přezdívka: Egon
Mail: egon@avari.cz
Věk: 31
Studium: učí
Místo výskytu: Praha / Varnsdorf
Zájmy: fotografování
Úloha v Avari: soumar, technika, ubytování
Martin Sucharda - Egon

  Jméno: Petr Hoffmann
Přezdívka: Oconor
Mail: oconor@avari.cz
Věk: 31
Studium: Bc., FEL ČVUT Praha
Místo výskytu: Praha / Tanvald
Zájmy: lesy, přátelé, podivnosti
Úloha v Avari: prezence
Petr Hoffmann - Oconor